Doprava a vrácení zboží:

  • Polské pošty - Priority - 6.99 EUR , Pokladna + (50.00) EUR – 0 EUR
  • UPS Standard - 9.99 EUR
  • UPS Express Saver - (1 Day in EU, 2-3 WW) - 19.99 EUR

Brodící kalhoty, Boty, Pruty, Brasny, Podběráky

  • Polské pošty - Priority - 15.99 EUR
  • UPS Standard - 9.99 EUR

  • UPS Express Saver - (1 Day in EU, 2-3 WW) - 25.99 EUR

Belly Boats

  • Polské pošty - Priority - 24.99 EUR
  • UPS Standard - 12.99 EUR

Návrat zásilek - budeme balíček

  • UPS Standard - 15.99 EUR

 

Return zásilka - Objednat.

 

Cena poštovného

Chcete-li zjistit cenu poštovného do vaší země, nastavte zemi výše. Podle země doručení lze zvolit způsob zásilky.

Sledování zásilek:

Pokud si zvolíte zaslání prostřednictvím služby UPS, obdržíte e-mail s číslem zásilky, s jehož pomocí můžete sledovat cestu zásilky on-line.  Pokud si zvolíte zaslání prostřednictvím služby EMS nebo Polské pošty, je služba sledování zásilek přístupná pouze pro některé země. Pokud je sledování zásilky ve vaší zemi možné, obdržíte od nás automaticky odkaz na příslušnou internetovou stránku.

Doba doručení:

Doba doručení závisí na zvolené metodě zásilky a průměrně trvá:

Evropská unie:
UPS Express Saver: 1-2 dnů
UPS: 1-4 dny
Polská pošta: 3-7 dnů

Evropa:
EMS: 3-7 dnů
Polská pošta 4-10 dnů

Ostatní země:
UPS Express Saver: 2-4 dnů
EMS: 4-9 dnů
Polská pošta: 6-14 dnů

Uvedená doba zásilky je orientační a může se v některých případech lišit.

Bezpečná zásilka:

Všechny naše zásilky jsou profesionálně zabaleny a pojištěny, neseme úplnou odpovědnost za doručení zásilky do vašich rukou.  Ke zničení nebo ztracení zásilky dochází v praxi jen velmi zřídka, v méně než 0,1 % případů, pokud by se však stalo, že by se vaše zásilka ztratila, nebo byla zničena během přepravy, vrátíme vám peníze nebo vám zásilku zašleme znovu, bude-li to možné.

Pokud vám zásilka nebude doručena v rozumné době, obraťte se na nás, postaráme se o reklamaci vůči doručovací společnosti a po jejím ukončení vám vrátíme peníze nebo vám zašleme druhou zásilku podle vašeho přání.

Poškození zásilky

Zásilku otevřete v přítomnosti doručovatele nebo na poště. Pokud zjistíte, že je zboží poškozeno, zásilku nepřebírejte a sepište příslušný protokol. Obraťte se na nás a my vám po vyřízení reklamace zašleme druhou zásilku se stejným zbožím nebo vám vrátíme peníze.

 Dostupnost zboží a doba přepravy:

V našem skladu se snažíme mít k dispozici všechno zboží, která uvádíme v naší nabídce. Vedle každého zboží v naší nabídce je uvedena dodací lhůta a informace, zda je toto zboží na skladu. Pokud si objednáte zboží, které máme na skladě, zašleme vám zásilku okamžitě po zkompletování objednávky. Pokud si objednáte zboží, u kterého je uvedena delší dodací lhůta, pak bude taková zásilka odeslána po zkompletování celé objednávky, s výjimkou v případě, že nebudeme schopni dodržet termín. Pak vás o tom budeme informovat e-mailem a vy se budete moci sami rozhodnout, zda vám zásilku pošleme, nebo zda si počkáte na její doplnění.
Jestliže z nějakého důvodu nebudeme mít na skladu dostatek vámi objednaného zboží, např. pokud si objednáte větší množství, než máme na skladě, zašleme vám všechno dostupné zboží a ostatní si budete muset objednat v pozdějším termínu.
Jestliže náš internetový obchod nebude z nějakého důvodu schopen realizovat vaši objednávku, objednávka bude zrušena a prostředky na účtu zákazníka budou uvolněny, pokud byly předtím rezervovány.

Garantovaná spokojenost nebo vrácení peněz:

Snažíme se o to, aby naši zákazníci byli s nákupy u nás spokojeni. Pokud tedy budete z nějakého důvodu nespokojeni se zbožím, které jste si u nás zakoupili, můžete ho bez udání důvodu vrátit, a my vám ho vyměníme za jiné nebo vám vrátíme peníze. Zboží můžete vrátit ve lhůtě 14 dnů od data doručení zásilky. Zpět zaslané zboží musí být v originálním obalu, bez stop po používání a musí k němu být přiložen originál paragonu. Zboží, které vracíte, nám musíte zaslat na vlastní náklady.

Vrácení se netýká zboží na speciální objednávku, tzn. takového, které se nenachází v naší nabídce nebo o jehož speciální povaze, jste byli informováni předem.